• Ново
Деканот Jacobs Мелница Рузмарин N Лук, 1.5-Унца

Деканот Jacobs Мелница Рузмарин N Лук, 1.5-Унца

DEN 275.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Деканот Јаков е Рузмарин & Лук во лесно да се справи со Стакло Мелница - 1.5 oz.на рузмарин лук леќата се вклопуваат да се достави вкусна рузмарин зачини за готвење.Прилагодливи мелење на рузмарин лук комбинација со лесна контрола врвот за контрола на мелење од казна за да се крупни. Refillable .Деканот Јаков е 5½" високи мелница е голема големина за рузмарин и лук леќата за кујна и маса.Мелење тоа Свеж рузмарин билка со едноставна промена на зглобот. ♦ Повеќе Вкус ♦ Повеќе Арома ♦ Подобар Вкус.Кошер Млечни ~ Алерген информации : Содржи Млечни ~ Сите Природни Зачини.Еден 5½" Refillable Стакло Мелница Мелница исполнет со 1.5 мл мешавина на вкусни Рузмарин леќата се меша со Лук и Морска Сол за да се даде и одличен свежо мелен лук рузмарин леќата вкус.Мелница е лесен за контрола и да работат за прилагодливи мелење на рузмарин и лук зачини и леќата вкус смеса.Користете го за голема гастрономски вкус на морски плодови, месо, зеленчук и многу други јадења.Мелење тоа свежи за повеќе арома и на повеќето вкусна вкус.

Особините

Купувачите избираат и