• Ново
Modway Оживее Современата Модерна Ткаенина Тапациран Двојка Во Бело

Modway Оживее Современата Модерна Ткаенина Тапациран Двојка Во Бело

DEN 10046.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бара 60 вати A19 медиум база сијалица (се продава одделно).Нејзините пристапен дизајн и смирувачки нијанси се идеални за формални и неформални settings слично.ПОВИКУВАЈЌИ ДИЗАЈН - Тапациран во полиестер ткаенини, Оживее вклучува пена поместена перници и две зајакнат перници.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Цврстата на рамна површина.Заврши Боја : Црна и сива боја.СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ - Чисти линии и splayed дрво нозе понуда средината век инспирација за оваа модерна двојка.Стариот бронза заврши со старите бронза метал сенка.Прилагодлив за прецизно насочено осветлување.Едноставен, стилски дизајн, Функционална и соодветна за секоја соба.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Сет вклучува : 1 (Еден) кафе на маса.Овој килим мерки 8' x 10'.МОДЕРЕН САЛОН на самото МЕСТО - Beckoning гости да седат назад и да се релаксира, оваа тапациран двојка дотации повик за утеха на дневна соба, и погодно бродови во преносна кутија за лесно стан испорака.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.За над 100 години, Safavieh е доверлив бренд за бескомпромисната квалитет и неверојатен стил.Вклучува 6 ft.МОДЕРНАТА ДВОЈКА МЕРЕЊА - разноврсна решение за седење, Оживее надополнува модерна, среден век и современата décors.

Особините

Купувачите избираат и