• Ново
Проектот Еден 10FT Полиестер Мека-Откачи Јаже Hammock, 51inch Големи Двојно Широк Два Лице со Засилувач Барови - за Отворено Патио, Дворот, и Тремот (Тен)

Проектот Еден 10FT Полиестер Мека-Откачи Јаже Hammock, 51inch Големи Двојно Широк Два Лице со Засилувач Барови

DEN 1687.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големи дрво hammock е 52 инчен широк x 120 инчи долго, тежи 12 килограми.Креветот е 55 инчи широка x 70 инчи долго и има тежина капацитет од 450 килограми.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Преносни hammock може да биде поделена меѓу дрвјата, столбови, или се користат со 12-метарски мирување (Stand се продава одделно) (Пребарување на Asin : B07 XQGXPVH).УДОБНОСТ И СТИЛ : Отворено hammock е направена од цврсто вткаена мека откачи полиестер јаже, кој е супериорен во однос и подолготраен од памук.Дрво засилувач барови овозможува дополнителна стабилност и стил.ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА : Двоен патуваат hammock може да се користи за кампување или едноставно во дворот.Исто така доаѓа со цинк, обложени 9 инчен синџири и 3 инчен S-куки за лесно да се постави.ТРАЈНОСТ - изработена од тешки УВ-отпорни полиестер Јажиња, канапи никогаш нема да изгние мувла или mildew.На засилувач барови се дрво со повеќе палта на морски лак.Челик прстени се со цинк плоча.Сето ова придонесе да се години на грижите слободна употреба.Боја : Тен.

Особините

Купувачите избираат и