• Ново
Port Authority Мрежа Поло (K572)

Port Authority Мрежа Поло (K572)

DEN 156.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Копче затворање.Станот поврзана јака. 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.Авто-ткаенина цевки во фуста и манжетни.Set-во, отворете полите на ракавите.Со мрежа-како текстура на оваа трајни умно цени поло фитили влага и контроли мирисшто го прави голем фаворит за тимот uniforming. 4.28-унца 100% полиестер Рамен поврзана јака 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња Само-ткаенина цевки во фуста и манжетни Set-во отворен полите ракави Поради природата на 100% полиестер перформанси ткаенини посебно мора да се внимава во текот на печатење процес.

Особините

Купувачите избираат и