• Ново
YXXJJ Камера Торба Задебелена 55-120cm Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај Преносни Monocular Телескоп Риболов Прачка Кутија Оксфорд Ткаенина Фото Торба Лесно да се Носат,

YXXJJ Камера Торба Задебелена 55-120cm Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај Преносни Monocular Телескоп

DEN 775.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем како за носење на вашиот tripod во отворено/излет фотографија.Носење и заштита на вашиот tripod или комплет.Со пена поместена внатрешни работи, брзо ослободување токи и брз пристап.Во прилог носи на рака рачки за транспорт на tripod.Задебелена 55 120cm Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај Преносни Monocular Телескоп Риболов Оксфорд Ткаенина Фотографија.Боја : 60x12cm.

Особините

Купувачите избираат и