• Ново
USB 3.0 Моќ Метар Тестер AT35 USB Оптоварување Дигитални Multimeter Тековната Тестер на Напон Детектор DC 30.00 V 4.000 Тест Брзината на Држачи за Кабли КК 2.0/3.0 АП 2.4 A (AT35+Оптоварување)

USB 3.0 Моќ Метар Тестер AT35 USB Оптоварување Дигитални Multimeter Тековната Тестер на Напон Детектор DC 30.00

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

0000 AEnergy мерен опсег : 0-99999m Ah-999.Апликации : Тестери се широко се користи во квалитет на 3 C дигитални периферните производи, и се првиот избор за дигитални гејмери и електронски ентузијасти.Моќ-исклучување складирање функција, привремено продавници моменталниот капацитет и енергија кога моќта е исклучено, што е погодно за следните гледање.Температурата грешка при мерење : ±3°C / ±6°F.96 инчен колор LCD.0 интерфејс : Компатибилен со USB 2.LCD податоци на прв поглед, откривање на 3 C опремата што се користи во реално време за да се избегне acciually јасно тоа.1% + 4 зборови) 25 ° CCurrent мерење на точност : ± (0. Енергија мерен опсег : 0-99999m Ah-999.Напон мерење резолуција : 0.Пакет Вклучувајќи 1 * AT35 USB Тестер, 1 * USB Оптоварување. Производ големина : 64mmx22mmx12mm. Тековната мерење резолуција : 0.

Особините

Купувачите избираат и