• Ново
Port Authority Мажите Свила Допир Перформанси Поло

Port Authority Мажите Свила Допир Перформанси Поло

DEN 268.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.K540 3.9-унца 100% катјонската полиестер двојно поврзана.Авто-ткаенина јака.Tag-слободен етикета. 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.Поставена во отворен ткаенината ракави.Стил # : K540 Ние ги зеде нашите легендарниот Свила Допир Поло и направив да работат дури и потешко.На трајни Свила Допир Перформанси Поло фитили отпорен на влага snags и благодарение на Posi Charge технологија држи на нејзината боја за професионален изглед кој трае.Таму¿¿¿s едноставно не повисока вршење поло во оваа цена! 3.9-унца 100% катјонската полиестер двојно поврзана Само-ткаенина јака Tag-слободен етикета 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња Поставена во отворен ткаенината ракави Двојно-игла ракави ракав и полите.

Особините

Купувачите избираат и