• Ново
Manuka Здравје - MGO 550+ Manuka Honey, Чист Нов Зеланд Мед, 1.1 lbs, Жолта

Manuka Здравје - MGO 550+ Manuka Honey, Чист Нов Зеланд Мед, 1.1 lbs, Жолта

DEN 1459.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДАТА ги ИСПОЛНУВА НАУКА : Стручно направена MGO 550+ Manuka Honey нуди висока јачина поддршка за природни wellness со вкус на добрина.НОВ ЗЕЛАНД РОДЕН : Нашиот господар beekeepers и пчелите се клучни за зачувување на квалитетот и природните својства на нашите Manuka honey.МЕРЕЊЕ НА МАГИЈА : го цениме Manuka honey врз основа на количината на methylglyoxal, "магијата Manuka состојка," за прецизно мерење на јачината и квалитетот.ПРЕД да СТИГНЕ до ВАШИОТ ПРАГ : Нашиот мед се подложува на независни квалитет тестирање во ISO17025 акредитирана лабораторија за да се обезбеди квалитет, чистота и безбедност.MANUKA НАЧИН НА ЖИВОТ : Нашата мисија е да ги споделат лековитата моќ на Нов Зеланд природата повторно да се поврзе со природните wellness.Во текот на летните месеци производи може да се дојде топло, но продавници и бродови производи во согласност со производителите' препораки, кога е предвидено.

Особините

Купувачите избираат и