• Ново
Port Authority Мажите Високи Дамка Отпорни Поло

Port Authority Мажите Високи Дамка Отпорни Поло

DEN 353.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 5.6-унца, 60/40 памук/поли пике.Копче затворање.TLK510 5.6-унца 60/40 памук/поли пике.Двоен-игла крои во текот на.Станот поврзана јака. 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.Отворете полите на ракавите.Стил # : TLK510 одвоивме нашите класичен силуета и додаде супериорен навремено и намали отпорот.Мирис за борба против својства помогне да се минимизира мирис.Ние заврши на влага-wicking поло со почвата-ослободување заврши за долготраен професионален носат. 5.6-унца 60/40 памук/поли пике Двојно-игла крои низ Станот поврзана јака 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња Отвори полите ракави Страна отвори.

Особините

Купувачите избираат и