• Ново
Фосилни Жените Маја Кожа Satchel Чанта Чанта

Фосилни Жените Маја Кожа Satchel Чанта Чанта

DEN 4512.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Ние извор повеќе од 90% од нашата кожа за нашите кеси и мали кожни производи од Кожа Работната Група заверена tanneries.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Вистинска Кожа Satchel Торба; Магнетни Предвремени Затворање; увезени.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините

Купувачите избираат и