• Ново
Вагнер Z760 Тапан Кочница Чевли Сет

Вагнер Z760 Тапан Кочница Чевли Сет

DEN 2020.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОПТИМАЛНО СОПИРАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ OE-одговараше триење материјал за оптимално сопирачката.МАКСИМИЗИРА ТРИЕЊЕ-ДА-ТАПАН КОНТАКТ Прецизност земјата материјал зголемува триењето-да-тапан контакт.НАТПРЕВАРИ OE ДИЗАЈН Прилог држела и копчиња вклучени за да одговара на OE (на специфични апликации).СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни плочките со имиња.ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ Прилог држела и копчиња за да одговара OE се вклучени во одберете applications.Азбест-слободни материјали.Вагнер® кочница чевли се користат OE-одговараше триење материјали за оптимално сопирачката и прецизност-земјата материјали да се зголеми триење-да-тапан контакт.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12