• Ново
Merrell Мажите Mqm Flex 2 Пешачење Чевли

Merrell Мажите Mqm Flex 2 Пешачење Чевли

DEN 1845.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Мрежа и TPU горниот Интегрирани алкохол систем за ракавица-како се вклопуваат Јастуци јазик држи надвор остатоци Заштитна пети капа Дише мрежа поставата на Кинетичкиот Одговара БАЗА отстранлив contoured insole за флексибилна поддршка Рок плоча за заштита Merrell Воздух Перница во петицата апсорбира шок и додава стабилност FLEXconnect dual-насочен flex-жлебови во midsole за подобрување на земјата врска Merrell планина-одделение Квантна Зафат гумени outsole.Брзо во forefoot и заштитни во rearfoot, вториот настап на MQM карактеристики солза-отпорни атлетик горен дел, флексибилен cushioned midsole и нашата планина-одделение outsole.Тоа е комбинација на сите најдобри карактеристики на патеката тркач и еден турист во еден брз, заштитни чевли.

Особините

Купувачите избираат и