• Ново
Tailgating Добрите Селски Американското Знаме Cornhole Одбори w/Грав Кеси - 4'x2' Потресени Знаме Cornhole Игра w/за Носење & Пченка Дупка Кеси

Tailgating Добрите Селски Американското Знаме Cornhole Одбори w/Грав Кеси - 4'x2' Потресени Знаме Cornhole Игра

DEN 4076.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦВРСТО ДРВО ИЗГРАДБА – Нашата Регулатива Големина Одбори мерка 4ftx2ft и се изработени од 100% Премија Дрво, надминува сите ACA Регулатива Стандарди.Тие се подготвени да се одигра со надвор од кутијата и да имаат поддршка крстот бар да се спречи отскокнување.СОЛИДЕН РАМКА – 4'x2' Цврсто Дрво Рамка со 1/2" Врвот на Одборот се одржуваат заедно со Mitered Зглобовите и Тешки-должност Хардвер.Нашите одбори се изградени да трае!.НАПРЕДЕН ДИЗАЈН – Овие Одбори Тежат само 15 килограми секој и Лесно се Транспортираат со помош на нашите Носење.СЕЛСКИ АМЕРИКАНСКОТО ЗНАМЕ ДИЗАЈН - Нашите Потресени Американското Знаме Дизајн не само што изгледа Одлично, туку е направен со ламинат винил да се спротивстави на исчезнува во тешки услови.Одлично за Tailgates, Barbeques, Забави, Свадби или само Двор Забава и сте сигурни да се Обезбеди Часа на Забава за Целото Семејство!. 8 ГРАВ КЕСИ & СМЕТКОВОДСТВЕНА TOTE ВКЛУЧЕНИ – Секој комплет доаѓа со 8 Регулатива Големина Cornhole Кеси (4) на секоја боја).Кеси Мерка 6"x6" и се Полни со 15-16 унци на Целата Кернелот Пченка.Направени со Тешки 12 оз Патка Платно и Двојно Stitched за Дополнителна Издржливост.Има вкупно 28 Боја Опции да изберете од!Ако не го гледате боја за опција што би сакал, едноставно изберете "Custom Color" опција од паѓачкото мени и порака ни ја вашата посакувана боја комбинација.

Особините

Купувачите избираат и