• Ново
Италија, Уругвај Патување Приклучок Адаптер со Orei со Двојна USB + Пренапонска Заштита - Тип L (U2U-12A), Ќе Работи со мобилни Телефони, Камера, Лаптоп, Таблети, iPad, iPhone и Пове

Италија, Уругвај Патување Приклучок Адаптер со Orei со Двојна USB + Пренапонска Заштита - Тип L (U2U-12A), Ќе

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пренапонска заштита : штекер адаптер Тип L Plug - работи во земји како Чиле, Етиопија, Италија, Лидија, Сирија, Тунис, Уругвај. 3 влезови - Овој адаптер прифаќа стандард САД n.Американскиот 2 или 3 prong рамен pin Plug - двојна USB пријава до 2.4 еден идеален за мобилен телефон, i Phone, i Pad, Samsung Галакси, и други полначи.Совршен за патување големина - многу компактна - 3.3"X1.75"X1.75" & max оптоварување : 10a/250 V.Висок квалитет адаптер - CE одобрено, Ro HS Согласност.Целосна Orei ограничен доживотна гаранција.Важно : Ова е само патување адаптер, тоа не ќе работат со уреди кои бараат напон конвертор.Ќе работи само со двојна напон производи, како што се мобилни телефони, полначи, & лап-топ компјутери и сл.вклучени компоненти : Адаптер со 2 USB Влез.Стил : Тип L - Италија.

Особините

Купувачите избираат и