• Ново
23 Големи Абонос & Јавор Дрво шаховската табла 60 mm Плоштад - sheesham Граници

23 Големи Абонос & Јавор Дрво шаховската табла 60 mm Плоштад - sheesham Граници

DEN 1799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дрво Комбинација - Абонос Дрво / Јавор со sheesham граници.вклучува : 1 дрвени шаховска табла големина 23" x 23" (58 cm * 58 cm).Се препорачува Кралот База (Шах Парче Мерка)- 45 mm до 55 mm. 11.8 lbs (5350 грама) [Конечниот тежина може да се разликува до 10%, поради различни дрво тежина]. 6 месеци гаранција против производствени дефекти (напукнување или warping).Стил : W/o Алгебарски Нотација.

Особините

Купувачите избираат и

Hasbro Игри Девојка Зборува Вистината или да се Осмелуваат Одбор Игра за Тинејџери и Tweens, Инспириран од Оригиналното

ТОА Е НАЗАД И ПОДОБРО ОД било кога : се Сеќавам игра Девојка Зборува игра кога бевте дете?Се воведе вашит�

DEN 503.76