• Ново
ArtSocket 4 Парчиња Туш Завеса Поставите Божиќ Снегулка Црвено Зима Божиќ со Не се Лизга Килими Тоалет Капак Капак и Бања Мат Бања Оркестарот Поставите 72 x 72

ArtSocket 4 Парчиња Туш Завеса Поставите Божиќ Снегулка Црвено Зима Божиќ со Не се Лизга Килими Тоалет Капак

DEN 957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо квалитетен материјал : нашиот божиќ туш завеса во собата е направен од полиестер влакна и има добра водоотпорен ефект.Бања мат е направен од фланелен боксери.Тоа е удобно, nontoxic и colorfast, меки и удобни за допир, и многу водоотпорен и издржливи.Производ Димензии : Водоотпорен Туш Завеса 72 "Lx72" W, задебелена црвено божиќ бања килими 23.6 "Lx15.7" W, o-тоалет покрие : 16.5 "Lx" 14.6 "W, U-облик тепих : 17.7" Lx15.8 "широк, погоден за повеќето стандардни Божиќ бања оркестарот.Лесен за инсталација : ние ви нудиме 12 солидна куки за слободни.Вие не мора да се грижите за тоа како да се инсталира на Божиќ купатило во собата. 12 засилен врвот заеднички grommets за лесно виси; не се лизга бања мат / тепих и тоалет капак појавување.Различни избори : божиќ туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел, хотел, соба, итн., и дизајнот е исклучителна, која може да се тргна на високо-одделение атмосфера на вашата бања, кој е најдобриот избор за вашата декорација.Внимание : Божиќ бања туш завеса сет со килими може да биде предаден на перење или во машина за миење со ладна вода, висат сува, железо на ниска температура, не се изложуваат на сончева светлина, не кајгана.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96