• Ново
FORYILLUMI Стакло Мозаик Бања Додатоци во Собата, 5 Парче тоалет и Бања Прибор Поставите рачно изработени со Лосион Фармацевт, Памук Тегла, Држач, Четка за заби, Суета Пос

FORYILLUMI Стакло Мозаик Бања Додатоци во Собата, 5 Парче тоалет и Бања Прибор Поставите рачно изработени со

DEN 1300.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мултифункционален купатило во собата : Пет-парче бања додаток утврдени со бања диспензерот за сапун или лосион, суета послужавник, држач, четка за заби која може да се стави четири четки за заби, памук тегла, сапун јадење може да се користи како напредна послужавник за сапун или накит.Мозаик Стил : рачно изработени пет-парче купатило во собата, модерен мозаик стил и убава висок квалитет на боја (сребро) стакло.Со високо-квалитетни пластични пумпи и метални додатоци, мозаик бања прибор сет повеќе не е монотоно.Можете да ги користите со долго време.Лесен за чистење : Нашата бања додатоци во собата може да биде лесно да се избриша чисти.Пет-парче купатило во собата е потрајни од обичните пластични пет-парче купатило во собата.Овој сет го прави можете брзо да се организираат и да ги красат вашата бања.Бања Додаток Димензии : бања Сапун диспензерот : 3.8" x 3.8" x 8.27", четка за заби носителот : 3.4" x 3.4" x 5.12",суета фах : 6.3" x 0.79" x 10",сапун јадење : 3.9" x 1.02" x 5.2", памук тегла : 4.5" x 4.5" x 4.21".Одличен Подарок : Овој прекрасен мозаик бања додатоци подесување ќе биде добра бања чистење на собата.Стакло бања додатоци може да ви помогне брзо да се продавница, се повеќе се среди, повеќе модерни во вашата бања.Рачно изработени мозаик стакло дизајн може да биде одличен избор за вас да се користи во домот, тоалет, перење соба.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96