• Ново
Kamik Жените, Клои Lo Дожд Подигање

Kamik Жените, Клои Lo Дожд Подигање

DEN 1113.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон. 100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума rainboot.Вегетаријанската-пријателски.Отстранлив моделирани ЕВА footbed за амортизирање и удобност.Мирис за елиминирање, природни и не-токсични Cleansport NXT третман.СИЕТЛ outsole со упатуваа шема за подобра стабилност во сите временски услови.Затворање тип : повлечете-на.Женска Kamik, Клои Lo Дожд Говорница.Оваа симпатична дожд подигање има многу стил и е направен од 100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума.Отстранлив моделирани ЕВА footbed ќе обезбеди underfoot удобност како ќе одиме преку тротоарот баричките.100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума Вашите нозе ќе бидат целосно заштитени од дожд и кал, без обемна горниот во овој лесен водоотпорен дизајн, Удобно моделирани ЕВА footbed Сиетл outsole со упатуваа шема за подобро влечење на дожд Овие заокружени пети повлекување на ветер : чизми се изработени во Канада.Пета Висина од 1.00 инчи.Платформа Висина на .50 инчи.

Особините

Купувачите избираат и