• Ново
Рузмарин Лисја, Целата, се Сече & Sifted, Леќата и Сува Бришење, Одличен Вкус Во Секое Шише, Користете за Сè! *** ГОЛЕМ 5.5 оз ТЕГЛА *** Со: Голема G Храна Услуга

Рузмарин Лисја, Целата, се Сече & Sifted, Леќата и Сува Бришење, Одличен Вкус Во Секое Шише, Користете за Сè!

DEN 1492.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ГОЛЕМА 5.5-унца Шише на Целата Рузмарин Остава Cut & Sifted За Квалитет!!. ✅ Многу Ароматични, Има Слатка, Налудничав, Piney Мирис & Вкус!. ✅ Се користи за да Додадете Исклучителни Вкус Печени Месо, Преливи за Салата, Кулинарски Масла, Леб, печива, Зеленчук, Билни Чаеви и Леќата Мешавини. ✅ Одлично на Сè!Бразилецот, Пушењето, Пржење, Готвење или Печење!Од страна на : Голема G Храна Услуга. ✅ Откако Ќе Купите Голема G Познат Рузмарин Остава Вие Не Ќе Купи Уште еден Бренд Повторно!!.Голема G е Целата Рузмарин Остава Cut & Sifted карактеристики на ароматични, слатка, налудничав, piney вкус.Се користи за да додадете вкус печени месо, преливи за салата, кулинарски масла, леб & печива и зеленчук, како и билни чаеви и леќата мешавини.Ние Ги Користиме Само Најдобрите Квалитет На Целата Рузмарин Остава..Мирисот & Вкусат Разликата!! **** ОГРОМЕН 5.5 УНЦА ТЕГЛА ***** **ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ** ОВОЈ ПРОИЗВОД Е КАКО ШТО Е ОПИШАНО : ЦЕЛИОТ CUT & SIFTED РУЗМАРИН - ДОАЃА ВО 5.5 ОЗ ЗАЧИН САД СВЕЖИНА ГАРАНТИРА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД!!ГОЛЕМА G ХРАНА УСЛУГА.

Особините

Купувачите избираат и