• Ново
Michael Kors Жените Џет-Сет Патување Dbl Zip Wristlet

Michael Kors Жените Џет-Сет Патување Dbl Zip Wristlet

DEN 2399.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа.Двојно zip врвот wristlet, паричник и smart phone држач во saffiano заврши кожа со полира среброто на ѕвонење хардвер.Bifold стил со 2 zippered прегради обезбедени со табот и предвремени затворање. 6 картичка лизга, јасно ID прозорец, 2 поголеми отвори се лизга и паметен телефон лизга во внатрешноста.Горниот раб billfold се лизга, и отстранлив кожа wristlet рака.Мерки околу 7.25" (L) x 4.25" (H) x 2" (W) и има ДДВ од $178.00. Еластична кожа го подига овој паричник, кои може да бидат земени заедно соло со помош на врвка за околу рака.

Особините

Купувачите избираат и