• Ново
Peakfeng Виткање Нерѓосувачки Челик Багаж Рек Хотел Багаж Рек Спалната Соба На Домот Облека Рек Хотел Полица (Боја : Сребро)

Peakfeng Виткање Нерѓосувачки Челик Багаж Рек Хотел Багаж Рек Спалната Соба На Домот Облека Рек Хотел Полица

DEN 1821.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

На багаж решетката е направен од нерѓосувачки челик, кој е анти-корозивни и ' рѓа-доказ.Оваа атрактивна багаж рек-куќа за гости изгледа фантастично со професионалец, современ дизајн кој сите се high-end хотели и одморалишта се користи.Кој иновативен свитлива дизајн кој ќе пристигне укината рамен & силна база полица за дополнителна сила.Оваа атрактивна багаж рек-куќа за гости изгледа фантастично со професионалец, современ дизајн кој сите се high-end хотели и одморалишта се користи.Боја : Сребро.

Особините

Купувачите избираат и

LXLA Двојно Багаж Управување со Чевли Багажник,Багаж Решетката за Спалната соба,Гостинската Соба,Хотелот(Боја:Дрво

ПРОИЗВОД : Хотел багаж багажник,еден вид на мебел за гостите да се стави на багаж,може да се стави количк�

DEN 240.72

Виткање Багаж Управување со Долната Полица - Обезбедува Дополнителен Простор во Плакарот, Спална соба, или Дневна

Познат по својата функционалност и убавина, секој од нашите производи е индивидуално направена од најд�

DEN 1605.60

Хотел Багаж Рек Сет од 2, Гостинската Соба Свитлива Куфер Управување со Чевли Полица, Двојно Дно Багаж Рек Спалната

▶[Товарот 100kg] : хотелот багаж решетката е направен од висококвалитет цврсто дрво, со зголемување на мат�

DEN 2076.00