• Ново
SAREMAS Алуминиум Покривот Товар Решетката за Кадилак XT4 2018-2020 2021 2022 Покривот Рек Крстот Барови Железнички Багаж Превозникот Додатоци

SAREMAS Алуминиум Покривот Товар Решетката за Кадилак XT4 2018-2020 2021 2022 Покривот Рек Крстот Барови Железнички

DEN 2167.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на автомобил со страна железница.лесно монтирање и отстранување,не вежба/намалување.Висок е доволно,тоа е погодно да се отвори покрив).Направени од високо quanlity Алуминиум&ABS.Сосема нов,цената за еден пар(2 парчиња крстот бар).

Особините

Купувачите избираат и