• Ново
SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални Складирање Кутија Куд Транспарентно 1

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

DEN 415.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мулти-цел изглед, кој може да се интегрира со било која канцеларија или дома декорација.Организирање на списанија, списанија, училишни материјали и други документи.Изработени од пластични материјали, здравје и заштита на животната средина, обезбедена употреба.Чувајте вашиот дом или канцеларија чиста и уредна.Стои публикации организаторите брод рамен, соберете во секунди.Големина На : 1 | Боја : Транспарентна.

Особините

Optional type:
Straight, Curved
Optional color:
Transparent,White
Material:
Plastic
Size:
app. As picture shown
9 x 24 x 12 x 27cm / 3.54 x 9.44 x 4.72 x 10.62in :
Quantity:
1 pc

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12