• Ново
Деканот Јаков е Рузмарин & Лук Готвач Големина, Џамбо Прилагодливи Мелница - 6.0 оз.

Деканот Јаков е Рузмарин & Лук Готвач Големина, Џамбо Прилагодливи Мелница - 6.0 оз.

DEN 292.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Деканот Јаков е Рузмарин & Лук Готвач Големина Џамбо Мелница Мелница. 6 мл., 8½" високи ~ Прилагодливи, изградена-во, мелница врвот контроли на мелење од казна за да се крупни. Не-Refillable .Мелење тоа Свежо со едноставна промена на зглобот. ♦ Повеќе Вкус ♦ Повеќе Арома ♦ Подобар Вкус.Кошер Млечни - Направена во еден од кикирики/дрвото орев слободни објект.АЛЕРГЕН СИГНАЛИЗАЦИЈА : Содржи Млечни ~ Сите Природни Зачини (Состојки што е прикажано подолу).

Особините

Купувачите избираат и