• Ново
Tov Мебел На Адина Колекција Современа Дневна Соба Сомот Тапациран Двојка, Сива со Злато Нозе

Tov Мебел На Адина Колекција Современа Дневна Соба Сомот Тапациран Двојка, Сива со Злато Нозе

DEN 17118.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На полица под маса врвот обезбедува дополнителен простор за складирање.Една светлина табела светилка од мејсон колекција.Висина : 25. [ON/OFF Нога Switch] сакам да го вклучите/исклучите светлото но дознаете двете раце се зафатени?Овој висок светилка со нога switch ќе биде вашиот најдобар избор!За додавање на најголемиот удобноста на вашиот живот, ние специјално изберете една нога се префрлите дизајн за овој кат светилка.Нерѓосувачки Челик Нозе Функција Стилизирана, Криви Дизајн и Злато Заврши Дека Навистина го Прави Ова Двојка менито што се Во Вашата Дневна Соба. [Минималистички Стил со Оглед вашиот повеќе барања, и на сијалицата и абажур се заменливи за вашиот DIY инспирација.Боја : Сива W/ Злато Нозе.Исклучително слободни вашата рака!.Светилка сенка е доволно голем, што ви овозможува да го замени сијаличката без полетување сенка.Око фаќање на Арт Деко дизајн парови и со индустриски, селски, модерен farmhouse, и традиционални украси.За Совршено да се Вклопи Различни За Совршено да се Вклопи во Различни Области Во Вашата Дневна Соба, Салон за убавина, или Ден Област.Лесно да се соберат, и совршен натпревар за Crosley Мебел Aimee колекција.Рачно изработени Со Најголем Квалитет и Грижа : Секоја Двојка Е рачно изработени Со Највисоко Ниво на Квалитет од Страна на Мајстор Занаетчии, со Користење Само На Најдобрите Техники Усовршуваа Од Години Искуство Да Ви Донесе Само Најдобрите Мебел.Дизајниран Со Современ Сензибилитет : Оваа Двојка Од Адина Колекција Карактеристики Убава Сива Сомот Тапацир Што Вклучува Кристално Tufted Завиткани Назад.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.

Особините

Купувачите избираат и