• Ново
Wacom Еден Цртеж Таблет со Екран, 13.3 инчен Пенкало на Екранот за Почетници и Дигитални Mark-up: Mac, PC, Chromebook и Андроид (DTC133W0A)

Wacom Еден Цртеж Таблет со Екран, 13.3 инчен Пенкало на Екранот за Почетници и Дигитални Mark-up: Mac, PC, Chromebook

DEN 9598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Види ја вашата имагинација дојде на живот во полна боја на 13.3" дисплеј со природни површина триење што го прави за интуитивен цртање на екран.Тоа се чувствува како што се цртање или пишување на хартија.Се чувствува како вистински пен – нема потреба за батерии, пенкало се чувствува и гледа право.Плус, ова пенкало користи софтвер да дејствува како повеќе пенкала и четки во полн спектар на бои, со одлична точност.Дигитална слобода – пајтон или боја директно на екранот, нерешено дијаграми, annotate документи, подобрување на фотографиите и видео записите, плус можете да ги избришете, уредувате и споделувате вашите креации со леснотија.Вклучува Креативни Софтвер : купите некои уреди бараат USB-C или OTG адаптери.Стил : Екранот.

Особините

Купувачите избираат и