• Ново
Tokeyla тор оган 18650 Светло 4PCS 3.7 V 5000mAh Батерија 18650 со 4 Слот USB Батеријата е Полнач,Висока 4000 Лумен Zoomable Светло за Кампување Пешачење (Црна)

Tokeyla тор оган 18650 Светло 4PCS 3.7 V 5000mAh Батерија 18650 со 4 Слот USB Батеријата е Полнач,Висока 4000

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1pcs USB 4 Слот Батерија Полнач.Широк-да-тесен зрак зум за да се прилагоди и контрола на поле на гледање,го прави идеален за поинаква ситуација.46 инчен прошири на главата.Светлото Напојување : 2 x Батерија 18650 во време(Вклучена), Предводена животниот век : 100,000 часа, Големина : 7.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68