• Ново
ANVOW - AAAA Полнење Батерии за Површината Пенкало Активно Пенкало - Големина AAAA Батеријата Ni-МЗ 1.2 V 400mAh - 2 Count (Полнач Вклучени)

ANVOW - AAAA Полнење Батерии за Површината Пенкало Активно Пенкало - Големина AAAA Батеријата Ni-МЗ 1.2 V 400mAh

DEN 403.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 V/2x200m A Батерија Тип : Ну-МЗ Батерија пати : До 1200 пати Батеријата Големина : AAAA Капацитетот на Батеријата : 400m Ah Package Вклучува : 1 х Smart полначот 2 x AAAA batteries Note : Со цел да се продолжи животниот век на батеријата, ве молиме да ја наполните батеријата пред да ја користите за прв пат и пред долгорочно складирање.Објектот за дополнителни информации : Конектор Тип : Ну-МЗ/ Ni-CD батерија полнач Текст DC 5 V/400m A Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН 1.Или за итни материјали како што се рефлектори и преносни радија.Добредојдовте на ANVOW Продавница.2 V AAAA Батеријата ANVOW AAAA Ni-МЗ Батерии се совршени за широк спектар на домаќинството ги користи.Батериите може да се користи само со уред и полначот со заштитни плочи инсталиран.Заштеда на енергија ANVOW AAAA батериите можат да се полнат 1000+ време, заштеда на илјадници алкални батерии и намалување значаен за депонирање отпад.Убаво пролевање топлина, краток спој и влезен напон откривање, автоматски се префрла на trickle полнење кога полнењето е завршено за да се обезбеди max.ANVOW Батерија AAAA Батерии за Површината Пенкало, Ni-МЗ 1.Батеријата доаѓа со ниска моќност поради транспорт безбедност, тоа може да се постигне врвни перформанси по 3 циклуси на целосно полнење и празнење.Чувајте го на чисто, суво, ладно место подалеку од топлина и метални предмети.Батерија AAAA Батерии : На AAAA Ni-МЗ батерии мобилен 1.2 V/400m Ah, 35-45min брзо полнење и до 1200 циклуси, нема потреба да купат батерии често.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12