• Ново
Си игра-Отпорни Црна Metalized Етикети, 0.5 x 1.5 Лепило Налепници, 500-Пакет

Си игра-Отпорни Црна Metalized Етикети, 0.5 x 1.5 Лепило Налепници, 500-Пакет

DEN 470.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

METALIZED ХАРТИЈА МАТЕРИЈАЛ : Нашата подесувате-отпорни labels се направени со metalized хартија.Изберете од нашиот широк избор на мали, големи, индустриски, изменуваат, и дома-се користи етикетата системи.Тие ќе се придржуваат до повеќето ништо.Тие си lifesaver без разлика дали сте пакување рачно изработени производи.Оваа сигнали на потрошувачот и да ја контактирате компанијата кои се предвидени со пакетот.Кога tampered со овие постојани лепило налепници ќе солза, кој ќе се предупреди дека некој пакетот е отворена.5 x од 1,5 инчи.Етикети има рефлективна сјај за нив како светлина хит нив и се пресели околу.Ако не сте задоволни, ги споделите со нас и ние ќе бидете сигурни дека да се поправи проблемот.Тие се лесно да лупам и се применува со рака.УЛТРА-СИЛНО ЛЕПИЛО : Овие безбедност налепници се направени со постојан лепило дека е многу силен кога е поставен на рамна површина.УДОБЕН ГОЛЕМИНА : Овие обичај labels мерка 0.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12