• Ново
Падот Суичери Жените Чисто Геометриски Коњ Печати Долг Ракав Drawstring Pullover Блузи Етничка Стил Маскирани Sweatshirt

Падот Суичери Жените Чисто Геометриски Коњ Печати Долг Ракав Drawstring Pullover Блузи Етничка Стил Маскирани

DEN 1372.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа доаѓа во различни избрани бои за да го изберете.35" Должина : 73cm/28.77" Должина : 69cm/27. ☛☛ Уживајте во вашата шопинг време на Qinnyo☚☚★Големина : S Биста : 100cm/39. ✈✈Превозот, Ние ususally испраќаат од вашиот предмети во рок од 24 часа, и Тоа може да потрае 10-18 дена за испорака за вас.Произведено во САД или Увезуваат.95" ★Големина : XL Биста : 115cm/45. ★За испорака, ние ќе го достави во рок од 24 часа. ☛Услуга☚ ★ Задоволство Гаранција : Ние секогаш се обезбеди пријателски сервис и 100% задоволството на клиентите.Оваа симпатична врвот може да направи да се чувствувате среќни и шармантна.17" Должина : 70cm/27.37" Ракав : 68cm/26.31" Ракав : 70cm/27.28" Ракав : 71cm/27.17" ★Големина : M Биста : 105cm/41. ★ Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме e-mail НАС и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. ☃Macth-Тоа ќе биде совршен за да се спарите со шорцеви,leggings или фармерки за еден неврзан уште трендовски изглед,погоден за пролет,лето или есен,блузи се шик за да се спарите со модата фармерки,leggings здолништа,панталони или со долги панталони во летен ден, ќе привлечат други внимание кога ќе го носат овој блузи во летните денови. ☛Забелешка☚ ★ ве Молиме внимателно да се споредат големината на табелата пред ставање на ред, се препорачува да се 1-2 големини поголеми.☃☞ За ПРЕБАРУВАЊЕ за "Qinnyo" за повеќе Нова облека ☜ shacket јакна жените Облачно Коутс Блејзери Џемпери Елеци Надолу Parkas Волна Грашок Ровот Лесни Дуксери Суичери Тексас Кожа Faux Крзно Перформанси.

Особините

Купувачите избираат и