• Ново
3dRose Danita Delimont - Карибите - Индијан Крик Точка, Антигва, Западни Инди, Кариби - CA03 NTO0120 - Nico Tondini - Може да Шише Кулер Заврши (cc_134018_1)

3dRose Danita Delimont - Карибите - Индијан Крик Точка, Антигва, Западни Инди, Кариби - CA03 NTO0120 - Nico

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стилски Може Да Кулер Заврши - Size 10.5x4.5 инчи.Чува вашите пијалаци изолирани и вашите раце се заштитени.Велкро прилагодливи пијалаци изолатор се вклопува во лименки и шишиња : 12oz, 16oz, 24oz, високото момче лименки.Слика печатени на двете страни и обвива околу.Ги штити вашите раце.Држи се пие ладно или топло подолго време.Станот кога не е во употреба, лесно се вклопува во џебовите или чанти.Совршен подарок за пријателите, семејството, продавница или канцеларија.Големина На : Може Да Ладилникот.

Особините

Купувачите избираат и