• Ново
кејт лопата crossbody чанта за жените Лејла тројно gusset crossbody

кејт лопата crossbody чанта за жените Лејла тројно gusset crossbody

DEN 2208.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа.Автентични кејт лопата, прашина торба НЕ се вклучени.Pebbled кожа, две начин лопата жакард обвивка, метал pin-планината лого.Три gusset прегради.Лесно да се организира што ќе carry.Zip топ clouser, прилагодлив crossbody рака.Големина : 6.8"h x 9.4"w x 1.8"д инчи приближното.

Особините

Купувачите избираат и