• Ново
Нова Рамнотежа на Жените 996 V2 Патики

Нова Рамнотежа на Жените 996 V2 Патики

DEN 2158.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Лесни ЕВА пена амортизирање во midsole и пета ја зголемува удобноста.Сплит-велур горниот дел за удобност и стил.Чипка затворање нуди безбедна одговара.Нова Рамнотежа преработената на 996v2 со сезонски бои и материјали.Со наследство-инспириран дизајн и супериорен underfoot тапацир, таа обезбедува стилски удобност и безвременски, незаборавно стил.

Особините

Купувачите избираат и