• Ново
5.0 Кубни Метри Градите Замрзнувач, Компактен Ладилник со Врвот Отворање Врата, Прилагодлив Термостат, Идеален за Домашна Кујна Канцеларија, Бело/Црна (5.0 Сертификат

5.0 Кубни Метри Градите Замрзнувач, Компактен Ладилник со Врвот Отворање Врата, Прилагодлив Термостат, Идеален

DEN 7605.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отстранлив жица кошница е идеален за вашиот екстра комора за складирање потреби.Вдлабнати врата се справи со овозможува лесно отворање и затворање.Црвено моќ светлина s идеални за мали домови и condos, ефикасност апартмани, RVs, или било кој друг простор.обезбедува дополнителен простор за складирање на вашиот замрзната храна потреби. ★ Моќни Својства фрижидер cools брзо и рамномерно, и тоа ќе го задржи мраз во замрзнати цврсти и храна целосно да се замрзнат.Прилагодливи термостат се наоѓа на надворешноста за својата погодност. ★ Простор за Заштеда на енергија Преносни вертикален фрижидер зазема мал простор, е совршен избор за вашата домашна кујна.Ова е одличен вредност која може да донесе години на тивко, сигурна употреба.Прилагодливи термостат се наоѓа на надворешноста за својата погодност.★ Висок Капацитет 3.капацитет ви обезбедува со екстра простор за вашите замрзната храна потреби.капацитет ви обезбедува со екстра простор за вашите замрзната храна needs A отстранлив жица кошница е идеален за вашиот екстра комора за складирање needs Adjustable термостат се наоѓа на надворешноста на вашата convenience Defrost вода, одвод дупки на дното и пред машина обезбедат јасен пат за вода за да се добие низ текот defrosting Red моќ светло & зелена оперативни светлина укажуваат на правилното функционирање на единицата.0 сертификати.Отстранлив слајд-од хром рамка, го прави лесно да се складираат повеќе храна.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96