• Ново
Moen YB2386BN Glyde Рака Крпа Прстен, Брусен Никел

Moen YB2386BN Glyde Рака Крпа Прстен, Брусен Никел

DEN 1699.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бранеа Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.Добивка инсталација систем, вклучувајќи ги и образец со вграден-во ниво, ја поставите завртки за побрзо, посигурно монтажа.Координира со други чешми и додатоци во Glyde Колекција.Дизајниран за кавга-бесплатно инсталација.Боја : Брусен Никел.

Особините

Купувачите избираат и

3 Еез Мат Црна Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата Вклучуваат Бања Рака Крпа Прстен, Тоалетна Хартија Носителот,

【ТРАЈНИ】Изграден на висока премија од не ' рѓосувачки челик 304 го прави тоа rustproof и тешки, оваа бања пешк

DEN 311.76

Pats Земја Дизајни Селски Крпа Полици за Бања-Варосани Дрво Штала Вратата & Поцинкуван Оркестарот Крпа за Складирање

FARMHOUSE СЕЛСКИ ОРКЕСТАРОТ ова стара шик крпа прстен додава поцинкуван оркестарот и претстава која сама по

DEN 455.76

Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Носителот, Рака Крпа Прстен за Бања, Ѕид Виси Крпа Закачалка Бања Прибор, Современи

Може да се одржи до 10 КГ.Тоа е далеку посилна од самолепила и вшмукување чаши.Идеален за бесење тешки крп

DEN 80.88