• Ново
Comfneat Мажи 5 или 7-Pack Боксер Кратко Памук Spandex Tagless Удобен долна облека Мека Еластичен

Comfneat Мажи 5 или 7-Pack Боксер Кратко Памук Spandex Tagless Удобен долна облека Мека Еластичен

DEN 2301.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Машина За Миење.Еластичен, Дише & Мека Ткаенина.Tagless, Функционални Лесна Пред Лета.Toweled Удобен Корселе.Нема Несакани Цвест, Нема Возење нагоре.Машина За Миење, Увезени.Tagless Етикета.Нема потреба да се намали на labels пред употреба, се чувствуваат ништо друго туку удобно.Нема Несакани Споеви.Намалување на триење на кожата.Не Се Прошетаат До Монтирање.Се лизга на поводник на ослободување до нога отворање, се вклопува во било движења.

Особините

Купувачите избираат и