• Ново
СРС AC 8265 8265AC NGFF WiFi Картичка КОРИСТЕТЕ 8265 AC AC8265 8265NGW М. 2 NGFF 2.4/5GHz Bluetooth 4.2 Безжичен WiFi Картичка 867 Mbps за Леново X270 T470 T470S T470P L470 L570 P51 P51S P71 E470 E570

СРС AC 8265 8265AC NGFF WiFi Картичка КОРИСТЕТЕ 8265 AC AC8265 8265NGW М. 2 NGFF 2.4/5GHz Bluetooth 4.2 Безжичен

DEN 2318.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Корисниците може да се добие брзината помал од 867 Mbps ако безжичен модем не го поддржува IEEE 802.Dual Band Безжична-AC 8265 NGW; Напредни ниска потрошувачка на технологија за да се прошири PC работно време.4 GHz или 867 Mbps (80 MHz) на 5 GHz за 4 K видео извор стриминг или употреба (office use.Компатибилен Лаптоп Компјутери со NGFF М2 мајка одбор : Леново/IBM/HP/Samsung/Dell/Sony/ACER/ASUS/MSI/Clevo/Terransforce /Hasee итн Компатибилна за Десктоп Компјутери со NGFF М2 мајка одбор : MSI,ASUS,GIGABYTE,HP,DELL,LENOVO итн.Безжичната Мрежа Работи Стандард : IEEE 802.Dual Band Безжична-AC 8265 NGW Безжична Bluetooth Адаптер е наменета за Лаптоп и Десктоп Мајка Одбор.Напредни ниска потрошувачка на енергија дизајн да се прошири Компјутери работно време.Работи на внатрешноста Процесор Компјутери само, не за AMD процесор Компјутери.Тоа ќе обезбеди 2 X2 бран (Поток) безжични AC мрежна конекција, им овозможи на компјутери се 300 Mbps (40 MHz) на 2.4 mm; Item Тежина : 2.9 g; Wireless Security Encryption : 64bit и 128 bit WEP, AES-CCMP и TKIP.Макс Податоци Автопат : 2.Корисниците може да се добие возачи од официјалниот сајт.4 GHz 300 Mbps (40 MHz) или 5 GHz 867 Mbps (80 MHz); Форма Фактори : NGFF М2 2230 а и Е клучот.1 64bit Windows 8 и Windows 7 64bit 32/64 малку не само за други системи.Пакување : Пластична кутија, нема возачот ЦД внатре.2 за Bluetooth уред, како што се тастатури, глувче, слушалки итн бидете сигурни дека уредот се добие стабилна долга низа конективност.

Особините

Купувачите избираат и