• Ново
Колумбија Момчиња Steens Мт Шалче Руно Јакна

Колумбија Момчиња Steens Мт Шалче Руно Јакна

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Ова руно јакна обезбедува мека обврзувачки во јака, две добро позиционирани zippered страна џебови, и zippered градите џеб да задржи вашите вредности да се обезбеди.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.РУНО УДОБНОСТ : Колумбија Младите Steens Mtn Руно Вест е направена од нашата длабока 250g филамент руно и chamois допир tricot поставата за совршен износ на удобен топлина.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.Машина За Миење.Кога удобноста кај широк спектар на раслојување е фактор, својата редовна вклопуваат е потребно, овозможувајќи за движењето на младите оние треба.Ова е долготраен јакна тој ќе уживате за сезони за да се дојде.Вашето момче е сигурно да се загрее и да се грижи-бесплатно во оваа вест направена од супер длабоко 250 грам руно.Редовно Се Вклопуваат.Оваа мека, зима-подготвени главен е крајната топлина на услуги и разноврсна секојдневниот слој.Omni-Shield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности.Мека руно слој е задолжително за секој младите зимска гардероба—тоа е зошто нашите Steens Мт Шалче Јакна е создадена.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.

Особините

Купувачите избираат и