• Ново
Колумбија Женска Небесен Долго Маскирани Јакна

Колумбија Женска Небесен Долго Маскирани Јакна

DEN 2039.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Ова е долготраен јакна ќе уживате за сезони за да се дојде.Машина За Миење.И целосен-zip фронт со продолжен полите дизајн и НУРКАЊЕ стил худ зголемува за заштита од студот.OMNI-ТОПЛИНА : Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата обезбедува крајна рака топлина за управување за отворено перформанси.Ракавот : со Почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да го зглоб.Геометриски крои модели на отпорни на вода школка создаде силна естетски дизајн.Изолација : Синтетички надолу за 100% полиестер.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Користете мека, еластична лента мерка од комплет за шиење.Градите/Биста : Мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.Половината : Мерка околу природни половината, дозволувајќи им на лента мерка да седат удобно.Центар Назад Должина-34 инч.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.КЛАСИЧЕН ОДГОВАРА : Ова се жените е отпорен на вода јакна карактеристики долго-линија класичен одговара за удобно топлина и заштита за време на денови на отворено.Метална лента мерка од вашата лента со алатки или двор стап може да ви даде неточни читања.Круг до следното дури и бројот.

Особините

Купувачите избираат и