• Ново
Tribesigns Entryway Агол Сала Дрво со Полица, Грб Багажник со Три Куки, Слободна стои Мал Плакар Облека, Облека Решетката за Спалната соба,Ходникот и Mudroom

Tribesigns Entryway Агол Сала Дрво со Полица, Грб Багажник со Три Куки, Слободна стои Мал Плакар Облека, Облека

DEN 1257.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е прилично лесен за една личност да се соберат.Обезбедува екстра виси и shelving и не заземаат многу простор.✔【Повеќенаменски Сала Дрво со Полици】 : аголот високи сала дрво дава грб багажник, чевли складирање и виси куки ,сите тие се во едно .Било каков проблем се јавува ,ве молиме контактирајте со нас во секое време. ✔【Компактен и практичен дизајн】:Тоа не се работи само како голема сала дрвото на вратата/entryway, но, исто така, може да биде екстра дополнителни облека rack во вашата спална соба или дневна соба.Направени од високо-одделение гроздобер МДФ одбор и црна метална рамка, мешани материјали и две-тон естетски се најубаво во рамнотежа, се создаде индустриски стил. ✔【Својот сестран дизајни】 Тоа може да биде сала дрво за ходникот, entryway, Додава многу потребни организација за намали училишни чанти, чевли и јакни!или како самостојна плакарот организатор, чување полиците во спалната соба, перење соба.Правење мали простори повеќе функционални.Тоа е одлично за бесење на вашето лице маски, ранци, копчиња, обувки ,јакни, па нередот на секојдневните предмети не се разбегуваат околу куќата.Таму е одлично за складирање и тоа не заземаат премногу простор.Лесно транспорт вашата самостојна облека решетката. ✔【Убава и Добро Направени】 : Метална рамка се комбинираат со дебели селски честички одбор го прави тоа, Тоа е многу здрав и изгледа неверојатно, не wobble и колапс.

Особините

Material:
E1 Particle Board + Metal Frame

Купувачите избираат и

LJHSS Бамбус Облека Багажник, со 8 Нивоа Полиците,Тешки Облека Рек Минимализам Гардероба Плакарот Организатор,150x42x140cm

*Цврстата Структура : Е направена со Висок квалитет бамбус, силна и екопријателски, и капацитет е во тек �

DEN 5560.08

WENH Ѕид-Монтирани Облека Железнички, Облека Дисплеј Багажник, кој се одвојува Индустриски Цевки Сушење Багажник,

Стабилни и Цврсти : Стилски Грб Решетката се Направени од Издржлив Структура, Која Има И Цврсти и Издржл�

DEN 1586.40

Метал Грб Багажник,Црна Кат-Стои Тешка Облека Рек Ретро Двојна Облека Виси Род Мултифункционален Дисплеј Стојат

Спојот на Цврстина и Убавина,Ние го Направи Секој Детал Подобро.Погоден за Простор : Спална соба,Балкон,�

DEN 1403.76

Ѕид-Монтирани Индустриски Облека Багажник, Гроздобер Цврсто Дрво Продавница за Облека Дисплеј Багажник, Комерцијална

Индустриски ретро облека рек : Нашата облека решетката е направена од цврсто дрво и железо, со ретро инд�

DEN 737.76

MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални

Ретро Цевка Облека Рек Изградба : Оваа облека решетката е направена од метални цевки, заврши со кул инду�

DEN 1248.00