• Ново
Концесија Essentials Снег Конус Сируп (25 Fl Мл)- Пакување од 2 - Цреша & Сини Малина

Концесија Essentials Снег Конус Сируп (25 Fl Мл)- Пакување од 2 - Цреша & Сини Малина

DEN 1079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вкусни дегустација класично зачинет снег конус сируп.Направете го вашиот следен партија успешна со додавање на нашите снег конус сируп за вашиот следен настан.Пакетот вклучува еден на секој вкус на Цреша и Сина Малина.Секое шише е 750ml или 25 течност унци.Совршен додаток на вашата дома снег конус машини.Додадете ароматичните да се избричи мраз, snowcones, газирани пијалоци, мраз се појавува, slushies, и многу повеќе.Нашите две pack може да се направи до 50 традиционалните снег конуси.Совршен за партиите децата, фондот оснивачи и добротворни настани.Секогаш голем хит со деца !.Големина : Пакет на 2ct | Боја : Цреша и Сина Малина.

Особините

Купувачите избираат и