• Ново
OLBET Tamping Станица Еспресо Подесувате Носителот - Селски Barista Tools - Цврсто Дрво - Совршен Кафе Еспресо Машина Додатоци - Прекрасна Кафе Подесувате Стојат И Portafilter се Зала

OLBET Tamping Станица Еспресо Подесувате Носителот - Селски Barista Tools - Цврсто Дрво - Совршен Кафе Еспресо

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НОВА КАФЕ ПАРТНЕР - Совршен кафе додатоци за вашиот portafilter кафе машина може да се користи како замена за кафе удар кутија или tamping мат.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Тоа е необично да се одржи вистински цврсто дрво во вашите раце и можете да се чувствуваат вредноста веднаш.Дури и со висок "компресија притисок", кафето си игра застане е многу стабилна и помага совршено со еспресо производство.ЕСПРЕСО УМЕТНОСТ - Влечење совршен шут за еспресо е уметност.Еспресото Подесувате Носителот носи голема расположение на кафе-изработка на церемонијата.Ова треба да биде стандард на содржина во вашата еспресо додатоци.СТАБИЛНА И ПРОПАДНА ОТПОРНИ - Користење на силиконски влошки кои даваат tamping станица фирма се одржи на worktop и да се направи тоа одговара на нормална portafilter или дно portafilter.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И ОБНОВЛИВИ - отворање за portafilter е отворен за статус надолу, така што кога нешто се навлажни или валкани, само worktop треба да се исчистат.Го прави вашето кафе агол изгледа повеќе убава и чиста.Ова е најновата еспресо додатоци, која може да донесе повеќе удобно средина и подобро чувство за вашето кафе агол.Оригиналниот природно дрво со свежо кафе грав секогаш може да ви донесе поинакво искуство.

Особините

Купувачите избираат и