• Ново
Роки Термички долна облека за Девојки Памук Поврзана Thermals Деца База Слој Долго Јован Пижами Сет

Роки Термички долна облека за Девојки Памук Поврзана Thermals Деца База Слој Долго Јован Пижами Сет

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

БАЗА на СЛОЕВИ : Кога излегувам надвор да бутване, се кандидира, велосипед или циклус во ладни, бидете сигурни да го користите карпести термички долна облека за девојки поставите под својата облека да се задржи топло и пријатно на замрзнување ладна клима или лоши временски услови.Овие проекти ќе продолжи затоплување вас, дури и по се laundered многу пати.Овие девојка е термички долна облека се еластичен удобно.Овие се изработени од свилен мазна поврзана влакна.ПРЕКРАСНО ТОПЛО : Карпести е термички долна облека за деца е совршен за употреба под формални или неформални облека за на работа или за некој ден, или термички долна облека може да се носи како удобен пижами на студена, лути ноќи.Овие Карпести Мазна Поврзана Thermals се добро дизајнирани за да се носат под облеката ИЛИ сам.ВЛАГА WICKING : Дизајнирани да ги задржи и ќе се исуши, ова со долги ракави кошула и долги панталони се направени за да се фитил далеку пот и други влага, ова термички долна облека за девојки сет ќе ја работи својата работа, без разлика колку се активни и да сте.ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ТКАЕНИНИ : Карпести термички долна облека за девојки е направен од 55% Памук и 45% се Ултра-Меки Полиестер, овие термички долго џонс имаат совршена комбинација на удобност, топлина, еластичност, и влага заштита.Тие се исто така прекрасни да спијат во. 2 ПАРЧЕ СЕТ : Овој Карпест памук поврзана термички долна облека за девојки сет е дизајниран за удобност со Полиестер wicking microfibers.

Особините

Купувачите избираат и