• Ново
Среќа Бренд за машка долна облека - Памук Мешавина Водат Боксер Кратко (6 Парчиња)

Среќа Бренд за машка долна облека - Памук Мешавина Водат Боксер Кратко (6 Парчиња)

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СЛУЖБЕН СРЕЌА БРЕНД : Мажите боксер кратко; Роден од слободен дух и лежерен начин на живот на Среќа Брендови Јужна Калифорнија корени.Памук / Spandex.Лесно Заштита - Едноставен за машина за миење и суви; ве Молиме Референца Варијации за сите Достапни Големини и Colors Lucky Бренд Боксер Кратко се квалитетни направи и ќе направи одличен прилог на вашата гардероба.КЛАСИЧЕН БОКСЕР КРАТКО : Со функционална летаат контура торбичка, оваа 6 парче multipack на основните долна облека за мажи е од суштинско значење.Машина За Миење.ОЗНАКА за СЛОБОДНИ : Удобност корселе не се прошетаат до или слајд надолу; ознака за слободни дизајн значи сите удобност, без гребнатинка.Удобноста се Водат - Мажите боксер кратко се мека памучна spandex се вклопуваат да се лесни, дише, и се само на точниот износ на истегнување.Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ : Висок квалитет водат памук мешавина ткаенина е лесен и дише; мажи боксер кратко што се движи со вас.Квалитетен Материјал - долна облека која трае подолго без разлика што вашиот ден фрла во нив.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за дополнителни детали.

Особините

Купувачите избираат и