• Ново
Aquarian Drumheads MOTC-T18B Модерна Гроздобер Тенка 18-инчен Бас Тапан Глава

Aquarian Drumheads MOTC-T18B Модерна Гроздобер Тенка 18-инчен Бас Тапан Глава

DEN 526.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

пакет димензии : 58.166 cm L x 58.166 cm W x 2.54 см Х тип на Производ : INSTRUMENT_PARTS_AND_ACCESSORIES.земја на потекло : Мексико.пакет тежина : 1.0 lbs.А обложени, еден ply тенка тежина drumhead.Оваа drumhead карактеристики посебен слој, кој го има изгледот, се чувствуваат и топол звук на calfskin главата.

Особините

Купувачите избираат и