• Ново
TSLA 1 или 2 Пакет Мажите 3/4 Компресија Панталони, Водење на Тренингот Хулахопки, Ладно и Суво Capri Атлетик Leggings, Јога Салата База Слој

TSLA 1 или 2 Пакет Мажите 3/4 Компресија Панталони, Водење на Тренингот Хулахопки, Ладно и Суво Capri Атлетик

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. *Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи препорачува" - Големина за 6" 215 кг.) (EX : Големина на "Медиум" 5'9"165 кг.).Наменета за сите сезони (Ослободува топлина и фитили влага со ефект на ладење).Микс од Полиестер & Spandex.Одлична еластичност со проширен опсег на движење.Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина.Влага Сетилните/Брзо време Сува/двонасочна Циркулацијата на Воздух.Заштита на вашата кожа од штетните УВ зраци со повеќе од 99% (UPF 50 ).Перење Совет : Мијте посебно пред носење. ⠀.Специјално дизајнирани за регулирање на телото temperatrue во цела сезона.Телото Геометрија Одговара технологија за супериорен ергономски перформанси за внатрешна и надвор вратата активности.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68