• Ново
LEADALLWAY Двојно &Една Кампување HammockĨLBS Hammock W/торбичката за Внатрешна и Надворешна Патио Тремот,Градина Дворот,да се Патува

LEADALLWAY Двојно &Една Кампување HammockĨLBS Hammock W/торбичката за Внатрешна и Надворешна Патио Тремот,Градина

DEN 1360.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Кожата Пријателски ткаенина】Тешки handwoven крпа со традиционалните парична казна работи занает,бидете сигурни дека hammock трајни и дише,повеќе ги користите,и да се перат;. 【Трајни Изградба】24 силна рачно изработени јазли на двата краја се одржи на импресивен 660lbs,направи hammock постабилна и поудобно во текот на користење. 【Соодветна Големина】На hammock вкупна должина 9.85 ft(3m),главната кревет големина 79"x59",доаѓаат со рачна торба, го земам,изберете пријатно место huging оваа едноставна замав hammock за релаксирање на вашето време,без разлика на патио на двор,парк,кампот,исто како и удобно се движат малку дома. 【Боја асортиман】Светли сини и зелени бои натпревар едни од други, како трева и синото небо.Зошто да не поминат убаво наутро или навечер легнува во hammock со вашиот љубовник, читање, разговор и раскажување приказни на вашите деца, во ретки слободен викенд?. 【По-Продажбата на Услугата】100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ, 100% НАПЛАТА на ГАРАНЦИЈА,ние веруваме дека сите на нашите клиенти заслужуваат да имаат одличен квалитет на производот,па ние да се стави на 3 месеци гаранција на сите наши hammock производи.Ако имате барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.На hammock главниот кревет големина е 79"x59",може да се користи за 1-2 луѓе.само поминат опуштено време во двоен Hammockt со вашите посебни еден.

Особините

Купувачите избираат и