• Ново
Schlage Заклучување на Компанијата F10MER625CEN VM492P 1500 lb Електромагнетни Кодот

Schlage Заклучување на Компанијата F10MER625CEN VM492P 1500 lb Електромагнетни Кодот

DEN 296.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тековната Нерешено(Засилувачи Стандардна Единица) : 1.3 А во 12 VDC или .7А во 12 VDC.Автоматско Двојна Напон : 12/24 VDC.Овој производ е произведен во Мексико.Сертификати UL1034, UL10 C, ANSI/BHMA156.23 : Сертификати UL1034, UL10 C, ANSI/BHMA156.23 : Температура : 0 Степен-49 Степен C (32 Степен-120 Степен F).Жица Мерач : 14-22 AWG.На електромагнетни брави се редизајнирани користење на најдобрите од претходната Фон Dupris и Schlage линии, се обрати во редизајнирање : Полесно инсталација - бајонет монтажа заградата ја држи заклучување додека инсталирање монтажа завртки, Не раце.Една врата маг клучеви лесно можат да бидат претворени во двојна врата со единствен мост компонента, Чувствувате dove опашка дизајн за максимална задржете сила (користи поранешен Фон Dupris дизајн), Магнетни Обврзници Сензор, Како и досега, брави ќе се автоматски напонот избор за 12/24 V со поларитетот заштита, 1500 кг.по вратата лист, Влезен Напон (Стандардна Единица) : 12/24 VDC.

Особините

Купувачите избираат и

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока Рачки во Боја Директно Променлива Ширина Ленти за Фиока

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

DEN 2128.80