• Ново
homdiy Злато Кабинет Копчиња - 6 Pack Метал Фиока Копчиња Современ Кабинет Хардвер Копчиња со 2in Целокупната Должина Т Knob за Кујната Кабинети HDJ12GD ...

homdiy Злато Кабинет Копчиња - 6 Pack Метал Фиока Копчиња Современ Кабинет Хардвер Копчиња со 2in Целокупната

DEN 347.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 Pack злато фиока копчиња, изработени од нерѓосувачки челик со Брусен Месинг Заврши, Шупливи Конструкција со солидна се чувствуваат по одредување на кабинети.МЕРКИ : Еден Т Knob со 2in Севкупната Должина; Висина : 34mm(1.34").БЕЛЕШКИ : Секоја рачка вклучува 1 инчен ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако завртки на дополнителни должина е потребно.СОВРЕМЕНИТЕ Т KNOB : стилот на овој хардвер е крстот меѓу модерната и индустриски,нашите knob се добро направени со страшно цена,совршен за кујната кабинет, бања плакарот, спална соба гардероба и фиоките.ДОЖИВОТНА Гаранција : ЦЕЛОСНА наплата или слободни замена ако не сакаат повлекува.

Особините

Купувачите избираат и

100 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21810 Мешани Линии Точки Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали

100 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21810 Мешани Линии Точки Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Ма�

DEN 1855.20

660 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки

660 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување с�

DEN 1897.92