• Ново
Couver Национална Држава Знаме боја Headband, (1 парче)

Couver Национална Држава Знаме боја Headband, (1 парче)

DEN 95.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Headband Димензии : Должина 6.7 инчен, Ширина 8 инчи. 7 единица includs 1 парче.Влакна содржина : 85% Памук, 8% Еластичен, 13% Најлон.Како да се мијат : машина за миење и суви (Рака мие препорачува).Стил : 3 Боја ленти; Удобно; Абсорбента памук тери ; Прилично Растеглив.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Купи памук атлетик пот headband.Користете Couver е пот главата бендови за кошарка, бејзбол, фудбал, одбојка, фудбал, Фризби, софтбол, тенис, tee топката, летни кампови, било кој спортски активности.На headbands(глава sweatband) ние го носат на Couver се со врвен квалитет.Тери крпа и еластична изградба прави овие пот главата бендови неверојатно издржливи и исклучително удобно.Бои кои се на располагање имаат секој тим се опфатени.Било кој тим на боја може да се најде со нашите атлетски headband.

Особините

Купувачите избираат и